Oferta
Serdecznie zapraszamy do domku "U Górala".

Zapewniamy państwu miły i przyjemny wypoczynek z dala od hałasu i ulicznego zgiełku. Oferujemy 10 miejsc noclegowych w trzech pokojach (możliwość dostawki łóżeczka dziecinnego). Wynajmujemy cały domek lub poszczególne pokoje.

Pokoje są przestronne, wygodne, estetyczne, urządzone w jasnych, pastelowych kolorach. Jest pokój niebieski, zielony i biały. Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny, jest wyposażony w odbiornik telewizyjny i radiowy.

     Pokój biały
     Pokój niebieski
     Pokój zielony

Do dyspozycji gości jest również duży, dzienny pokój znajdujący się na parterze z wyposażonym aneksem kuchennym i kącikiem wypoczynkowym.Z okien pokoi i z dużego ogrodu wokół domku można podziwiać panoramę Szczawnicy
i otaczające ją góry i lasy.

Długie letnie popołudnia i wieczory proponujemy spędzać w altance przy grilu, bądź ognisku w ogrodzie wśród zieleni, śpiewu ptaków i szumu nieopodal płynącego potoku.
Dzieci będące na wypoczynku z rodzicami też na pewno nie będą się nudziły. Można pohasać po ogrodzie, zagrać w piłkę lub badbingtona, pobawić się w piaskownicy lub poszaleć na huśtawce; jednym słowem- dla każdego coś miłego.


Oświetlony i zamykany parking znajdujący się koło domu, gwarantuje bezpieczne parkowanie samochodów.

Goście odpoczywający "U Górala" są bardzo zadowoleni z warunków i atmosfery jaka tu panuje i ku naszej radości często do nas wracają.
Bardzo serdecznie zapraszamy tych, których tu jeszcze nie było i tych, którzy chcą ponownie u nas gościć.
Przyjeżdżajcie na odpoczynek do domku "U Górala".

W sprawie dokładnych informacji i rezerwacji miejsc prosimy o kontakt telefoniczny.
Informujemy, że wystawiamy faktury vat.

Oferta | Atrakcje | Kontakt | Dojazd
© Domek u Górala, Szczawnica, realizacja projektu: Verakom